HAKKIMIZDA

Muhammet KAAN ŞENCAN (Founder)

Merhaba ben Muhammet Kaan Şencan 18 Temmuz 2003 yılı İstanbul doğumluyum.İstinye Üniversitesi Bilgisayar Destekli Tasarım Ve Animasyon öğrencisiyim.Başlangıçta ödev uğruna kurduğum Albist Studio ile kısa sürede beklemediğim başarılar kazanıp bunu iş olarak yapmaya başladım.

Albist Studio bana göre henüz narin bir bebek durumunda.Başarılar kazanmasına rağmen hatalarından ders alan bir bebek.Bu yorucu yola tek başına çıktım. A dan Z ye tüm çalışmaları bizzat kendim yaptım. Tam olarak bu yüzden Albist benim için küçük bir bebek.Kişisel hayatım üstün başarılarla geçmedi, çok başarılı bir öğrenci de değildim ancak kişisel sermayem olarak iyi bir hayalperest olduğumu söyleyebilirim.Bu dünyada en kolay ve ücretsiz olan hayal kurmanın sınırı olmadığını bildiğim için olur olmadık konuların hayallerini kurardım. Hayallerimin anahtarı Albist oldu çünkü onu kurarken duygusal olarak çok neşeli değildim ancak kurulduğu andan sonrası için bana güç verdiğini söyleyebilirim. Albist ismi aynı zamanda benim uyruğum olan ARNAVUTLUK ve Türkiye'mizden İstanbul'u temsil etmekte.

Ben Muhammet Kaan Şencan sizlere hakkımda kısa bilgiler vermeye çalıştım.Bu yazıyı okuyorsanız ve hayatınız iyi gitmiyorsa umudunuzu kaybetmeyin hayal edin tasarlayın ve üretin.Hayallerinizi her zaman Albist ile birleştirin ben sizinle tanışmak ve çalışmak için heyecanla bekliyor olacağım.